Moloz hattı

Ataköy Moloz Hattı

By Ocak 9, 2021 Mayıs 23rd, 2021 No Comments

Ataköy moloz hattı ile ilgili aradığınız tüm işleri, tarafımızca sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Şirketimiz, Ataköy’e çok yakındır. Hatta Ataköy’e sınır ilçede bulunmaktadır. Şubemiz ile Ataköy arasında, 10 km mesafe bulunmaktadır. Bu sebeple, Ataköy bölgesine çok sayıda iş yapmış bulunmaktayız. Ataköy 1. kısım ve Ataköy 2. kısım da, her ay ortalama 5 moloz atımı gerçekleştiğimiz yerlerdendir.

Ataköy moloz hattı

Ataköy moloz hattı

Firmamız, yıllardır sektörün içinde yer almaktadır. Profesyonel kadromuz ve araç sayımızın fazla olması sebebi ile, hızlı bir şekilde işlem yapabiliyoruz.

Ataköy Moloz Atımı

Ataköy moloz atımını gerçekleştirirken, çevreye son derece duyarlı bir şekilde bu hizmeti yapmaktayız. Belirlenen moloz döküm sahaları dışında, hiçbir yere molozların atımını kesinlikle yapmıyoruz. Firmamız, yasal bir şirkettir. Sorumlulukların farkında olarak hizmet gerçekleştiriyoruz.

Bazı özel durumlar haricinde, haftanın 7 günü Ataköy moloz hattı hizmeti verebilmekteyiz. Moloz yığınlarında kurtulmak için arayışınız devam ediyorsa, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimize, aklınıza takılan her şeyi çekinmeden iletebilirsiniz.

Hemen Arayın