Uncategorized

Bakırköy Moloz Hattı

By Mart 21, 2020 Nisan 29th, 2021 No Comments

Kentleşme, bina yapımı, nüfus artışı gibi nedenler, İstanbul için moloz problemine yol açmakla birlikte, çevre kirliliğini de tetiklemektedir. Bakırköy moloz hattı ile, sizlere çözüm üretmekteyiz.

Moloz atımı, çevreye verdiği ciddi zararlara ek olarak; insanlar için tehlike de oluşturmaktadır. Bu yüzden gerekli yasal düzenlemeler çerçevesinde gerçek ve tüzel kişilerin moloz atımı için çalışmalar yapmasına izin verilmiştir.

bakırköy moloz hattı

Bakırköy moloz hattı

Bakırköy moloz atımı işlemiyle, çevre ve insan sağlığını korumak, geri dönüşümü desteklemek, inşaat-hafriyat toprak yıkıntılarını ortadan kaldırarak sürdürülebilir bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür. Bu nedenle firmamız, Bakırköy moloz atımı işlemlerini, büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Bakırköy Moloz Hattı İle Kaliteli Hizmet

Bakırköy moloz hattı ile, sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Moloz atım işlemi, tamamen dikkat ve tecrübe gerektiren bir iştir. Hizmet alacağınız firmanın, son derece özenli ve donanımlı olması gerekir. Bu önemli sorumluluğun üstesinden gelmek için eğitimli ve bilgili personellerimiz, son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet sunuyoruz.

Bakırköy moloz atımı sırasında, tek seferde ve güvenli şekilde tüm inşaat ve hafriyat kalıntılarını alıp, molozları doğaya zarar vermeyecek ve insan sağlığı için tehlike oluşturmayacak alanlara bırakıyoruz.

Hemen Arayın