Moloz hattı

Florya Moloz Hattı

By Ocak 8, 2021 Nisan 29th, 2021 No Comments

Florya moloz hattı hizmetini deneyimli ekibimiz ile yerine getirmekteyiz. Profesyonel iş anlayışımı ile sektör de öncü firmalar arasında yer almaktayız. Dürüst, kaliteli ve şeffaf yönetim anlayışı ile yıllardır tercih edilen bir kurum olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Florya moloz atımı için, çuvallı ve çuvalsız olarak tüm işlerinizi yapmaktayız. Firmamız, kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaktadır. Florya, Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt başta olmak üzere Bakırköy’ün tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Florya Moloz Hattı İşlemlerimiz

Tam donanımlı hizmet sağlamaktayız. Florya moloz hattı işlemlerimizin yanı sıra tamamlayıcı işlerini de, deneyimli ekibimiz ile yerine getirmekteyiz. Sizlere sağladığımız işlemler;

  • Şap dökme,
  • Beton kırma
  • Yıkım kırım işleri,
  • Florya moloz atma,

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle, şimdi iletişime geçebilirsiniz. Florya dışında Küçükçekmece, Bahçelievler, Avcılar, Başakşehir, Yenibosna, Şirinevler, Cevizlibağ bölgelerine de hizmet sağlamaktayız.

Florya moloz atma işlerini yaptığımız, birçok villa ve kuaför salonu bulunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimize, çekinmeden merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

florya moloz hattı

Florya moloz hattı

Hemen Arayın