Moloz hattı

Büyükçekmece İlçesi Moloz Hattı

By Ocak 7, 2021 No Comments

Büyükçekmece ilçesi moloz hattı hizmetleri vermekte olan, bir firma mı arıyorsunuz? O zaman yazımızın içeriği, tam sizin için!

Büyükçekmece ilçesi İstanbul’un sahil kesiminde yer alan, güzide bir ilçesidir. İstanbul’un yazlık kesimi diyebileceğimiz belde, Beylikdüzü ve Çatalca ilçelerine sınırdır. Firmamız, Büyükçekmece ilçesine moloz hattı hizmeti sağlamaktadır.

Beylikdüzü ve Büyükçekmece moloz hattı işleri için, aranan bir şirketiz. Büyükçekmece ilçesinde villa tadilatları, lokanta tadilat sonrası molozların atımı işlemlerini birçok defa yapmış bulunmaktayız. Alkent vilları, Toskana vadisi, Alkent evleri, Kumburgaz, Büyükçekmece sahil, 19 Mayıs mahallesi ve Büyükçekmece ilçe sınırlarında yer alan bölgelere hizmet verdik.

Büyükçekmece Moloz Hattı

Büyükçekmece moloz hattı işlemini uygulama alanlarımız; Daireler, villa, cafe, lokanta, fırın, iş yeri, ofis, kuaför, güzellik merkezi, oto yıkama açan firmalara hizmet sağladık.

Büyükçekmece moloz hattı

Büyükçekmece moloz hattı

Büyükçekmece moloz atımı sırasında yapmış olduğumuz işleri öğrenmek isterseniz ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın