Moloz hattı

İstanbul Moloz Hattı

By Aralık 10, 2020 Ocak 29th, 2021 No Comments

İstanbul moloz hattı firmamıza, günün her saatinde ulaşabilir. İnşaat molozu taşıma işlemini, hafta içi ve hafta sonları da dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz. Firmamız ayrıca tezgah molozları başta olmak üzere, mermer, duvar, fayans, beton, her türden alçı ve şap kırım molozlarının atımını gerçekleştirmektedir.

İstanbul Moloz Atımı

İstanbul moloz atımı

İstanbul moloz atımı

İstanbul Moloz atımı hizmetini, en uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Firma olarak temel prensibimiz, gelecek nesillere daha sağlıklı ve temiz çevre sunma misyonumuzdan vazgeçmeden hareket ediyoruz.

Profesyonel olarak geliştirdiğimiz çözümler, son teknolojilere uyum sağlayan moloz dökme araçlarımız ve İstanbul’a özel fiyatlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İletişim numaramızdan, şimdi bizi arayabilirsiniz. Gün ve saat fark etmeksizin İstanbul moloz atımı, İstanbul moloz taşıma, kırma ve dökme için hizmet talep edebilirsiniz.

İstanbul Moloz Taşıma

Atıkların çuvalsız veya çuvallı alımını gerçekleştirirken, özenle moloz döküm sahalarına ulaştırmaya devam ediyoruz. Yıllardır bu sektörde çevreye duvarlı olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Tüm molozlarınız ve atıklarınız belirlenen moloz döküm alanlarına atılmaktadır.

Ayrıcalıklı İstanbul Moloz Hattının Önemi

İstanbul moloz hattının önemi

Ayrıcalık İstanbul moloz hattının önemi

Öncelikle İstanbul moloz hattı olarak, insan sağlığına ve çevreye zarar verilmemesi açısından moloz atımının önemini biliyoruz. Ayrıca 5236 sayılı kanuna göre; idari para cezası bulunmaktadır. Moloz atımının aynı zamanda, görüntü kirliliğine neden olduğu unutulmamalıdır.

Yıllardır moloz toplama sektöründe hizmet verirken, bu alanda en çok rağbet gören firma olmanın gururunu yaşarıyoruz. İstanbul’daki profesyonel ekiplerimiz sayesinde, gün içerisinde oluşabilecek taleplerinizi karşılamaya devam ediyoruz. Üstelik, moloz kırım ve yıkım işlemlerini de kısa sürede tamamlanmaktadır.

Firmamız ilkeleri doğrultusunda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Çünkü işimizi dürüst bir şekilde yaparsak daha fazla kişiye ulaşabileceğimizin farkındayız! İstanbul’da hızlı bölge seçimi yaparak, en kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Hemen Arayın