Moloz hattı

Kısa Süre İçerisinde Başakşehir Moloz Hattı Hizmeti

By Aralık 21, 2020 Şubat 7th, 2021 No Comments

Kısa süre içerisinde Başakşehir moloz hattı ihtiyaçlarınıza, cevap veriyoruz! Şirketimize yakın konumda olan Başakşehir ilçesine, anında hizmet sağlıyoruz.

Başakşehir Moloz Hattı Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Kısa süre içerisinde acil moloz hattı ihtiyaçlarınız sağladığımız, Başakşehir mahalleleri şunlardır; Bahçeşehir, Kayaşehir, Altınşehir, İkitelli, Güvercitepe, Şahintepe mahallerine anında istedikleri adreste hizmet sağlamaktayız. Senelerdir moloz ile ilgili tüm hizmetleri sağlayan şirketimiz, tecrübemiz ve araç sayımızın fazla olması sebebi ile acil ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmekteyiz.

Müşteri Temsilcimiz ve İletişim Bilgileri

Başakşehir moloz hattı ile, haftanın 7 günü müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Gerek firmamız ile ilgili, gerekse fiyatlar ile ilgili istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları, çekinmeden iletebilirsiniz. Bizleri sabah saat 07:00 ile akşam 23:30 saatleri arasında, 0533 029 4030 numaralı hattan arayabilirsiniz.

Başakşehir moloz hattı ile ilgili de sorular sorabileceğiniz gibi, yaptığımız diğer işlerle ilgili de sorular yansıtabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz diğer işler;

  • Fayans kırma ve taşıma,
  • Mermer taşıma,
  • Şap kırım,
  • Başakşehir yıkım kırım işleri
  • Beton Kırma

Tüm bu hizmetleri, profesyonel ekibimiz ile kısa süre içerisinde sizlere sağlıyoruz.

Hemen Arayın