Moloz Atımı

İstanbul Yıkım Kırım İşleri

By Aralık 19, 2020 Ocak 29th, 2021 No Comments

İstanbul yıkım kırım işlerinizi hızlı bir şekilde, profesyonel çalışanlarımız ile sağlıyoruz. Şirketimiz güvenli ve hızlı işlem yapabilmesi için, güncel teknolojiyi yakından takip etmektedir. Sektörde ki gelişmeleri yakından inceleyerek, çalışmalarımız da uygulamaktayız.

İstanbul yıkım kırım

İstanbul yıkım kırım

Yıkım kırım işlerini, yeni teknoloji cihazlar ile yapmaktayız. Bu cihazları firmamız bünyesine kullanarak hem hızlı, hem de iş güvenliği açısından daha güvenli bir şekilde işlerimizi tamamlayabiliyoruz.

İstanbul Yıkım ve Kırım İşlerinde Yapılanlar

Fayansların sökülmesi, betonun sökülmesi, arsanızda bulunan ufak bir yapının veya çardak gibi oturma alanlarının yıkımı işlerinizi yapmaktayız. Molozların çuvallara yerleştirilme işlemi ve moloz döküm sahalarına atılması da, işleme dahil olan hizmetimizdir. Bunların dışında kalan tüm yıkım ve kırım işleri için de, firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Tüm işlerimiz ile ilgili, bilgi ve fiyat için iletişime geçebilirsiniz.

Yıkım kırım işleri, iş güvenliği gerektiren işlerdir. Tecrübesiz ve sektör bilgisi olmayan çalışanlar tarafından yapıldığında, istenmeyen iş kazaları meydana gelmektir. Bu tarz işlerde, firma hakkında detaylı bilgi edindikten sonra işlerinizi yaptırmaya özen gösterin!

Firmamız bu tarz işler için, eğitimli ve sektör deneyimine sahip iş arkadaşları ile çalışmaktadır. Bu sayede oluşabilecek olası kaza ve yaralanmaların önüne geçebilmekteyiz. Siz de İstanbul yıkım ve kırım işleri ile ilgili, merak ettiğiniz ve aklınıza takılan bir konu varsa çekinmeden bizlere iletebilirsiniz.

Hemen Arayın