Moloz hattı

İstanbul Belediye Moloz Hattı

By Aralık 18, 2020 Ocak 29th, 2021 No Comments

Moloz toplama ve atımı ile ilgili en çok aranan kelimelerin başında, İstanbul Belediye moloz hattı cümlesi gelmektedir. Bunun nedeni ise, İstanbul’un Türkiye’nin nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu kent olmasıdır.

Nüfus yoğunluğu fazlalığı, yüksek binalar, fabrika ve inşaatların fazla olması nedeni ile İstanbul Belediye moloz hattının arama motorlarındaki rakamları oldukça fazladır. İnsanların firma yerine belediye ve Büyükşehir çalışanlarından hizmet almak istemesi, özel şirketlerin fiyat politikası ve iş disiplini ile ilgili gerekli özen göstermemesinden kaynaklanmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) moloz hattı için uyguladığı fiyat politikasını, uyguluyoruz. Yıllardır sektörde olmamız, iş disiplini ile hareket etmemizi sağlamıştır.

İstanbul büyükşehir belediyesi moloz hattı

İstanbul Büyükşehir Moloz Hattı

Fiyat Politikamız

Şirketimiz fiyat politikasını belirlerken, sizlerden bazı soruların cevabını almamız gerekmektedir. Moloz dökümünün çuvallı mı? Çuvalsız mı olduğunuz bilmemiz gerekmektedir. Ayrıca molozların zemin katlardan mı alınacağı, yoksa üst katlardan mı alınacak? Sorulara vermiş olduğunuz cevaplara göre fiyat söylemekteyiz.

Büyük moloz çuvalların fiyatı ile küçük moloz çuvalların taşıma fiyatları arasında, fark bulunmaktadır. Direkt molozların alımı ile ilgili fiyatlarımız bu şekildedir.

Yıkım kırım aldığımız işlerde tüm bu bedellerde içinde yer alıp fiyat teklifi verilir. Bu sebeple yıkım kırım işlerinde, kaçıncı katta olduğunuzuz, kaç adet çuval olduğunun fiyat belirlemede etkisi yoktur. Yıkım kırım yapılacak alanı görsellerini Whatsapp ile göndermeniz yeterli olacaktır. Yeterli görülmemesi durumunda ücretsiz olarak kırım-yıkım yapılacak alana keşif yapılacaktır.

Hemen Arayın