Moloz hattı

İstanbul Alo Moloz Hattı

By Ocak 31, 2021 Haziran 13th, 2021 No Comments

İstanbul alo moloz hattı arayışında ki amacınız kaliteli hizmet ve profesyonel iş takibi ise, doğru adrestesiniz. Sektör de deneyimi olan, çalışma arkadaşlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Bununla birlikte yılların vermiş olduğu deneyimle, müşteri memnuniyeti önemseyen bir anlayış ile alo moloz hattı deneyimini yaşayabilirsiniz.

Alo moloz hattı

Alo moloz hattı

Alo Moloz Hattı İle Sizlere Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Merkezimiz Bahçelievler ilçesinden, İstanbul Avrupa yakasında ki tüm ilçelere aynı günde hizmet sağlamaktayız. Geniş araç sayımız ve çalışma arkadaşlarımızın fazla olması sebebi ile, kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adrese hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçelere, genellikle gün içerisinde çalışma gerçekleştirebiliriz. İstanbul Anadolu yakasından gelen taleplere ise, yoğunluk durumuna göre gün içerisinde hizmet sağlayabiliyoruz. Acil moloz ile ilgili işlemleriniz varsa, bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Alo moloz hattı ile ilgili, sizlere sağlamış olduğumuz hizmetler;

Yasal İstanbul Alo Moloz Hattı Hizmeti

Çoğu sektörde olduğu gibi moloz taşıma ile ilgili de, çok fazla deneyim sahibi olmayan ve aracı firma bulunmaktadır. Aynı zaman da bu tarz firmaların yasal olmadan faaliyet de bulunması, çoğu kişiye mağduriyet yaşatmıştır.

Alo moloz hattı ihtiyacınız olduğu anda, firmalardan talep edeceğiniz en önemli unsurların başında yasal olup olmadıklarını öğrenmek gerekmektedir. Çünkü yasal firmaların sorumluluğu ve şikayet edebileceğiniz mecraların bulunması, işini kaliteli yapma zorunluluğu hissettirmektedir.

Yasal olmayan ve aracı kişiler ile çalıştığınız da, sizden işin yarısında ekstra ücret talep edebilirler. İşlerini tam anlamı ile tamamlamadan, ödeme alıp işi sonlandırabilmektedirler. Bununla birlikte belirtilen moloz döküm sahaları harici bir yere atıkları bırakabilirler. Bu da hem doğaya, hem de çevreye çok fazla zarar vermektedir.

Alo Moloz Hattı İle İlgili Merak Edilenler?

Telefonla bizimle iletişim kuranlar sormuş oldukları soruları burada sizinle paylaşarak, firmamız hakkında daha fazla bilgi sağlamanızı amaçladık.

  • Firmanız kaç yıldır faaliyet göstermektedir?

Şirketimiz, uzun yıllardır sektör de aktif hizmet vermektedir.

  • Firmanız yasal mı?

Firmamız yasal ve gerekli belgelere sahiptir.

  • Molozların dökümlerini nerelere yapıyorsunuz?

Moloz ve inşaat atıklarınızı, belirlenen moloz döküm sahalarına taşımaktayız.

  • Hafta sonları da hizmet veriyor musunuz?

Haftanın tüm günleri, hizmet sağlamaktayız. Sadece, sokağa çıkma yasaklarının olduğu özel durumlarda hizmet vermemekteyiz.

Bunların dışında İstanbul alo moloz hattı hizmetimiz ile ilgili merak ettiklerinizi, bizimle iletişime geçerek çekinmeden sorabilirsiniz.

 

Hemen Arayın