Moloz hattı

Anında Beylikdüzü Moloz Hattı Hizmeti

By Mart 23, 2020 Mayıs 27th, 2021 No Comments
Çevre ve insan sağlığına dikkat ederek, Beylikdüzü moloz hattı hizmeti sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda, özenli bir şekilde çalışma yapmaktayız.
Beylikdüzü moloz atımı hizmeti vermekte olan, kurumsal bir firmayız. Bununla birlikte, molozlarınızı aldıktan sonra yasal olarak gösterilen moloz döküm sahalarına taşımaktayız. Burada gerekli işlemleri yaparak, işi sonlandırıyoruz. Atıkları kesinlikle boş bir alana atmayız!

Beylikdüzü Moloz Atımı İle Daima Yanınızdayız!

Beylikdüzü moloz atımı

Beylikdüzü moloz atımı

Beylikdüzü moloz atımı işlerinizi pazar günleri de dahil olmak üzere, haftanın tüm günleri yapabilmekteyiz. Yapılan tüm inşaat çalışmalarının ardından ortaya çıkan molozları, isteğinize göre çuvallı ya da çuvalsız şekilde topluyoruz. Gerekli ekipmanlar ile toplanan atıklar, kamyonlara yüklenir. En sonunda ise belirlenen yasal döküm alanlarına bırakılarak iş sonlandırılmaktadır. Böylece hem çevre ve insan sağlığına zarar vermeden hizmet sağlıyoruz. Hem de kurallara uyarak, yasaların gerektirdiği yapıyoruz.

Kurumsal Beylikdüzü Moloz Hattı

İnşaat, bina, işyeri gibi alanlarda meydana gelen yıkım ve kırım işlemi sonrasında ortaya çıkan moloz yığınları, çevre ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Fabrikalarda, okullarda, kamusal yerlerde gerçekleşen kırım işlemlerinde aynı molozlar ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle çuvallı veya çuvalsız, Beylikdüzü moloz hattı ihtiyacınız ortaya çıkar.
Firmamız bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere, kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sağlar.
Hemen Arayın