Moloz hattı

Sarıyer İlçesi Moloz Hattı

By Ocak 16, 2021 Haziran 13th, 2021 No Comments

Sarıyer moloz hattı hizmetini, doğayı ve çevreyi koruyarak gerçekleştirmekteyiz. Yeşil alan bakımından, İstanbul’un öne çıkan ilçelerindedir. Bu yüzden son derece dikkatli ve çevreye rahatsızlık vermeden, hizmet sağlıyoruz.

Sarıyer moloz hattı

Sarıyer moloz hattı

Sarıyer moloz hattı işleminin yanı sıra, beton kırma, şap dökme, enkaz kaldırma, hafriyat işleri, yıkım ve kırım işlerinizi de yapmaktayız. Geniş araç seçeneğimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile, kaliteli hizmet sağlayabilmekteyiz. vardır. Bu yüzden işin miktarı ne olursa olsun, firma olarak ihtiyacınıza uygun seçenekler sunabilmekteyiz.

Sarıyer Moloz Hattı Hizmeti Sağladığımız Mahalleler

Şirket olarak, Sarıyer ilçesinde bilinen bir firmayız. Ayazağa mahallesi, Çamlıtepe mahallesi, Büyükdere, Baltalimanı ve Bahçeköy mahallerinde çok sayıda moloz atımı işini gerçekleştirdik. Sizde yapmış olduğumuz işler ile ilgili bilgi almak isterseniz, 0533 029 4030 numaralı hattı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sarıyer Alo Moloz Hattı

İstanbul boğazında yer alan Sarıyer ilçesi, eşsiz güzellikte deniz manzarası ile İstanbul’un öne çıkan ilçelerindendir. Denizin ve doğanın iç içe olduğu ilçede, özellikle evlerin tadilatları çok fazladır. Eşsiz güzellikte olan ilçede, tadilatlar sonrası oluşan molozlar çevre ve insan sağlığı için tehlike arz etmektedir. Firma olarak Sarıyer alo moloz hattı taleplerinize, profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Doğa ve insan sağlığına değer veren firmamız, tamamen profesyonel ekip tarafından yönetilmektedir. Ekip arkadaşlarımız, sektör deneyimi olan kişilerden kurulmuştur. Tecrübeli ekibimiz ile, sizlere kaliteli hizmet sağlayabiliyoruz.

 

Hemen Arayın