Moloz hattı

Uygun Fiyatlarla Güngören Moloz Hattı Hizmeti

By Mart 22, 2020 Ocak 31st, 2021 No Comments

En uygun fiyatlar ile Güngören moloz hattı hizmetimiz kısa süre için geçerlidir. Kampanyalı fiyatlarımızı ve işin işleyişi hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz, şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Güngören moloz hattı

Güngören moloz hattı

Uygun Fiyatlar İle Alabileceğiniz Güngören Alo Moloz Hattı Hizmetlerimiz

  1. Moloz taşıma
  2. Moloz nakliyesi
  3. Şap dökme,
  4. Güngören kırım işleri,
  5. Güngören moloz atımı

Merkez şubemize çok yakın konumda olan Güngören ilçesine, kısa sürede hizmet sağlayabilmekteyiz. Bununla birlikte konum itibari ile yakın olması, yakıt ve trafikte geçilecek sürede göz önüne alındığında yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunabilmekteyiz.

Uygun ücretle Güngören Alo moloz hattı için, randevu sistemi ile hizmet alabilirsiniz. Randevu alabilmek için iletişim sayfamızda yer alan bilgiler doğrultusunda, hemen alabilirsiniz. İletişim sayfasına gitme için tıklayınız.

Çuvalsız Güngören Moloz Atımı

Şirketimiz, çuvalsız Güngören moloz atımı hizmeti sunmaktadır. Çuvalsız olarak molozlarınızı, moloz döküm sahalarına atmaktadır. Moloz ve inşaat atıklarını gerekli ekipmanlarımız ile, kamyonlarımızın kasasına yerleştirerek işlemi yapmaktayız.

İsterseniz molozlarınızı siz toplayabilir, bize sadece moloz döküm bölgesine atabiliriz. İsterseniz de molozlarınızı çuvallara yerleştirip, dairelerinizden alıp moloz döküm sahasına atabiliriz. Tercihinize göre işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Çuvallı Güngören Moloz Atımı

Katlardan, ofisinizden, mağazanızdan ve inşaatlarınızda ki molozların atımını gerçekleştirmekteyiz. Katlardan çuvallı veya çuvalsız olarak molozlarınızı alıyoruz. Bunun dışında, yıkım işlerinizi de ekibimiz ile birlikte yapıyoruz. İnşaat işleriniz de size en uygun fiyat teklifini sunarak yardımcı olmaktayız.

Güngören moloz atımı işlemi sırasında gerekli önlemler alınmaktadır. İşlem saati için istediğiniz saati belirleyebilirsiniz. İstediğiniz saatte, çuvallı ve çuvalsız moloz hattı işlemlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Çünkü araç sayımızın ve personelimizin sayısı fazladır.

Güngören moloz hattı olarak, bize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Anında fiyat teklifini sizlere bildirmekteyiz. Bununla birlikte, istediğiniz gün ve saatte hizmet vermeye başlıyoruz..

Hemen Arayın