Moloz Atımı

Belediye Moloz Taşıma Fiyatları İstanbul

By Aralık 31, 2020 No Comments

Belediye moloz taşıma fiyatları İstanbul ilçeleri için, standart ücretler ile belirlenmektedir. Belediyeler çuvallı ve çuvalsız olarak atılacak moloz miktarını belirleyerek, sizlere fiyat teklifi vermektedir.

Firmamız da, İstanbul için belirlenen fiyatlar ile moloz taşıma hizmeti sunmaktadır. Öyle ki; Belediye moloz taşıma fiyatları İstanbul için araştırma yaptıktan sonra, bizimle de iletişime geçip bilgi edinebilirsiniz. Araç sayımızın ve ekip arkadaşlarımızın sayıca fazla olmasından dolayı, size anında moloz taşıma hizmeti verebilmekteyiz.

Belediye moloz taşıma fiyatları İstanbul

Belediye moloz taşıma fiyatları İstanbul

Moloz Taşıma Fiyatları

Moloz taşıma fiyatları, çuvallı ve çuvalsız molozların atılması dışında, yıkım kırım işleriniz var ise bunlar da göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Fiyatlarımız, istenilen hizmetler doğrultusunda belirlenmektedir. İletişime geçerek, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları ise şunlardır;

  1. İstanbul şap kırma
  2. İstanbul duvar yıkma
  3. Kazı İşleri
  4. Toprak kazıma
  5. Alçıpan pisliği toplama

Yukarıda belirtilen 5 hizmetin dışında da, yapmış olduğumuz hizmetler bulunmaktadır. Yazdığımız hizmetler ve merak ettikleriniz için 0533 029 4030 numaralı hattı arayarak, çekinmeden sorabilirsiniz.

 

Hemen Arayın