Moloz hattı

Kasımpaşa Moloz Hattı

By Nisan 13, 2021 Mayıs 23rd, 2021 No Comments

Kasımpaşa moloz hattı hizmetimizden yararlanarak, tadilat ve inşaat atıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Kentsel dönüşümün ve tadilatların yoğun olduğu Kasımpaşa da, 2016 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız.

Kasımpaşa moloz hattı

Kasımpaşa moloz hattı

Kasımpaşa Moloz Atımı

Firmamızı yoğun bir şekilde Kasımpaşa’dan arayan, fazlaca kişi bulunmaktadır. Rakamlara dökmek gerekirse, her gün ortalama Kasımpaşa moloz atımı hizmetimiz için 10 kişi bizleri arayıp bilgi istemektedir.

Çuvallı ve çuvalsız Kasımpaşa moloz atımı hizmeti sağlamaktayız. Talebiniz doğrultusunda istediğiniz seçenek ile, hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kasımpaşa Moloz Hattı Fiyatları ve Merak Edilenler

Kasımpaşa moloz hattı fiyatlarımızı belirlerken sizden bazı bilgiler istemekteyiz. Çünkü yapılan işlemler süre ve atıkların miktarına bağlı olarak, fiyatlarda değişiklik gösterilmektedir.

  • Fiyatlarımızı nasıl belirliyoruz? Fiyatı belirlemede, etken olan durumlar nelerdir?

Yapılan tadilatın büyüklüğü, çıkan inşaat ve moloz atıkların miktarına göre fiyat belirlenmektedir. Çuvallı moloz atımı istenirse, çuval sayısına göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.

  • Telefonla verdiğimiz fiyatın haricinde, ücret talep edilmekte mi?

Doğru fiyat vermek için, gerekli durumlarda fotoğraf çekilmesi istenilmektedir. Söylenen işin dışında harici bir iş çıkmaması durumunda, ekstra fiyat talep edilmemektedir.

Müşteri temsilcimize firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili, bir çok soru sorulmaktadır. Sizde hizmetlerimizi ve Kasımpaşa moloz hattı fiyatlarını öğrenmek için, bizleri arayabilirsiniz.

 

Hemen Arayın